Музичні заняття

20.05.2022

Музичні заняття - це основна форма музичного виховання у дитячому садку, які є систематичними і спрямовані на всебічний розвиток дошкільників та формування їхніх музичних здібностей. ... 

Запрошую на музичне заняття

Експеримент з темпом музики

Темп у музиці

Музичні та шумові звуки

Високі і низькі звуки

Весело. Сумно.

Музичні інструменти дітям

Підводне музичне заняття

Музичні професії

Музичне заняття з птахом Оду

Потанцюємо разом!

Танець - це чарівний світ мистецтва і неважко зрозуміти, чому хлопчик чи дівчинка спонтанно можуть наважитися піднятися на сцену і танцювати.

Займаючись з раннього віку, танець допомагає розвивати гармонійне тіло і познайомить з почуттям ритму. Це покращує психофізичне благополуччя і створює хороший потенціал власних можливостей у дорослому житті. Крім того, завдяки вивченню почуття музики посилюється здатність чути зовнішній світ, забезпечуючи впевненість в собі і своєму тілі, позитивно формуючи характер. Танець розвиває в дітях рівновагу, оволодіння простором, пам'ять і мову тіла, здатність посилити інтуїцію. Не слід недооцінювати і набуття самодисципліни, яка може виявитися корисною в повсякденному житті при прийнятті обґрунтованих автономних рішень. 

Руханка "Гусі потягусі"   

Весела руханка 

Ти щасливий 

Друзі усміхаються 

Справжня дружба 

А ти лети у далекі світи

Я піду в Карпати гори

Слухання музики

       Слухання музики займає провідне місце серед видів музичної діяльності, оскільки є їх складовим компонентом. В процесі слухання музики розвивається мелодичний, ритмічний, гармонічний та тембровий слух; музичне сприйняття; вміння аналізувати музику та володіти прийомами образного мислення. Внаслідок систематичного слухання дошкільники починають розрізняти і усвідомлювати засоби музичної виразності, жанри, форму творів. Завдяки слуханню музики закладаються основи музичної культури, формується любов до музики та оціночні судження.

Е. Ґріґ «Танок ельфів» 


Д. Кабалевський «Клоуни» 


Римский-Корсаков «Політ джмеля»


К. Сен-Санс «Акваріум» 


Д. Кабалевський «Їжачок»


Один-два - шикуються у колони дерев'яні солдатики. Ліва-права - крокують вони під звуки маршу. "Марш дерев'яних солдатиків" написав композитор  Петро Чайковський.

К. Сен-Санс "Слони"


С. Майкапар. « Метелик»


      У музиці дуже важливі високі та низькі звуки. Композитор Д.Кабалевський зобразив неповороткого клишоногого ведмедика та веселе зайченя у своєму музичному творі "Зайчик дратує ведмежатко". Уважно послухай музику. 


Послухай п'єсу. Кому присвячений цей твір? Чому музика ніжна і лагідна?

Перевір свої знання! Пограйся в гру 

"Впізнай музичний твір"


Спів

Не секрет, що основою музичного виховання дітей є спів. Діти люблять співати і охоче роблять це. А спів благотворно позначиться на розвитку дитини. 

Заняття співом розвивають у дітей слух, відчуття ритму, пам'ять.

  • Організм насичується киснем - поліпшується кровообіг, нормалізується серцебиття.
  • У мозку виробляються гормони радості - ендорфіни.

Минає нервозність та напруження. Дитина почувається спокійно та щасливо.

  • Спів хором дає особливе відчуття єднання.
  • Збільшується об'єм легень, розвивається грудна клітина, формується правильне дихання.
  • Активується лімфатична система, яка допомагає організму позбавлятися від токсинів. Здорова лімфатична система укріплює імунітет і «відлякує» віруси.
  •  Поліпшується робота органів шлунково-кишкового тракту.

Пропоную поспівати!

Пісня  "Лисичка-сестричка"

Пісня  "Мишка Пиптик"

Пісня "Киця"

Пісня "Сова"

Пісня про кульбабу


© 2019 Музична веселка. Всі права захищені.
Створено за допомогою Webnode
Створіть власний вебсайт безкоштовно! Цей сайт створено з допомогою Webnode. Створіть свій власний сайт безкоштовно вже сьогодні! Розпочати